logo

Wielospecjalistyczna opieka nad pacjentem i jego rodziną

nasz_zespol

mgr Ewa Kruk

Ewa Mirska ukonczyła studia fizjoterapii w 2008 roku. Od tego czasu rozpoczęła prace jako rehabilitant pediatryczny. Po kilku latach pracy w Centrum Rozwoju Dziecka w Katowicach w Polsce, rozpoczęła pracę w Centrum Rehabilitacji Dziecięcej (Cerebral Palsy Physiotherapy Centre) w Anglii. Obecnie aktywnie pracuje jako rehabilitant dziecięcy zarówno w Polsce jak i w Anglii. Ma doświadczenie i wiedzę w rehabilitacji pediatrycznej: w uszkodzeniach neurologicznych, dysfunkcjach nerwowomięśniowych, zaburzeniach rozwoju psychomotorycznego, stanach pooperacyjnych oraz rożnorodnych syndromach.

 

Ewa jest dyplomowanym terapeutą neurorozwojowym niemowląt i dzieci, posiada kwalifikacje terapii w wodzie niemowląt i dzieci, kurs Anatomy Trains, jest aktywnym uczestnikiem warsztatów rehabiltacji najmłodszych oraz międzynarodowych kongresow o tematyce pediatrycznej.

    • Pływanie Niemowląt i dzieci niepełnosprawnych wg koncepcji Hallwick,
    • kurs Anatomy Trains tkanek miękkich,
    • jest aktywnym uczestnikiem warsztatów rehabiltacji najmłodszych oraz bieżących, międzynarodowych kongresów o tematyce pediatrycznej.

 

Ewa pasjonuje się swoją pracą, leczenie niemowląt i dzieci daje jej ogromną satysfakcję, wie, że wczesna interwencja powinna być rozpoczęta jak najszybciej to możliwe.