mgr Patrycja Wiernek

Fizjoterapeuta

Jestem absolwentką I Medycznego Studium Zawodowego w Katowicach(2004 r.) z tytułem technika fizjoterapii oraz AWF we Wrocławiu (2009 r.)na wydziale Fizjoterapii z tytułem magistra fizjoterapii.

Jestem certyfikowaną terapeutką dziecięca, neurorozwojowej koncepcji NDT Bobath(2010 r Basic Course) z rozszerzeniem o kurs Baby w 2016 r. Jestem również certyfikowanym terapeutom metody Prechtl (2017 r), PNF (2008 r), oraz Kinesiology Taping(2008 r).

Specjalizuje się w rehabilitacji niemowląt, wcześniaków oraz małych dzieci z zaburzeniami neurologicznymi, rozwoju psychoruchowego, oraz ortopedycznymi, Rehabilitacja ta jest jednocześnie moja pasją. W swojej pracy kieruję się dokładną oceną. neurorozwojową i indywidualnym podejściem do pacjenta, co pozwala mi rzetelnie ocenić problem i skutecznie zaplanować terapię. Celem moich działań jest zawsze jak najskuteczniejsza terapia dziecka, dlatego starannie dopasowuję metody swojej pracy do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta oraz aktywnie poszukuję dróg rozwoju zawodowego nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje z zakresu diagnozy i terapii niemowląt na licznych szkoleniach i kursach.

Prywatnie jestem mamą siedmiolatki, lubię podróże, dobra książkę i relaksującą muzykę.