mgr Ewa Kruk (Mirska)

Dyplomowana fizjoterapeutka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach od 2008 roku. Od tego czasu czynnie pracuje jako fizjoterapeuta pediatryczny w Polsce. Obszarem oddziaływań terapeutycznych obejmuje wcześniaki, niemowlęta z zaburzeniami neurorozwojowymi, dzieci z zaburzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi, wadami genetycznymi.

Kompleksowość terapii popiera licznymi szkoleniami, konferencjami oraz zdobywaniem najszerszej wiedzy w dziedzinie swojej pracy. Fizjoterapeutka jest: certyfikowanym terapeutą neurorozwojowym, ocenia diagnostycznie niemowlęta wg Metody Prechtl’a, terapeutą SI, terapeutą metody Hallwick oraz pływania niemowląt, ukończyła szkolenie DNS wg Kolara część A, B, C, szkolenie DEMENS, jest uczestniczką licznych warsztatów neurorozwojowych dotyczących terapii niemowląt i dzieci, szkoleń osteopatycznych w pediatrii, terapeutą FDM, Anatomy Trains, Trójpłaszczyznowej Terapii Stóp, zajmuje się terapią blizn po cesarskim cięciu, aktywna w bieżących konferencji międzynarodowych o tematyce pediatrycznej oraz neurologicznej, ma kwalifikacje pedagogiczne.

Jako terapeuta z pasją i doświadczeniem stara się usprawniać każdego pacjenta tak, by jego przyszłość była jak najbardziej funkcjonalna.